Stránka 1 z 2

Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 10:39 am
od ondras
Jestli je tohle pravé, tak by si to na Slovensku zasloužilo do muzea.

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=53674&mm=1&xb=4&vd=1

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 2:15 pm
od strenk
V knihe Rajlicha Za Boha a národ je článok aj o Zelenákovi.Mal 12 zostrelov.Vyznamenania sedia,chybajú ešte 3.Zelenák zomrel v 1973.Nebolo ťažké ich získať.Ľudia zoženú všeličo.Cenu neviem,ale skúsim si tipnúť-7000euro?Čo také veci robia na takej stránke?Tebe nič neunikne. :D

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 3:38 pm
od Altmann
Určit cenu dle katalogu není problém, určt cenu morální je problém neskutečný a zde jde o jistý komplet dekorací a kus života člověka. Vyznamenania sedia,chybajú ešte 3.tři a není problém je získat.

Je vždy škoda, když se nějaký takovýto komplet roztrhne, zničí, ale to je věc názorú a dnes vládnou jen peníze a tak já se vyjádřím jen k tomu,že sběratelský je to prostě paŕádní záležitost.

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 6:46 pm
od ondras
Už je roztrhaný, podle diskuze na Detektorwebu byl komplet nabízen již dříve a nejlepší věci z něj jsou již prodány. Jako třeba slovenský pilotní odznak.

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 6:57 pm
od strenk
Zo slovenských ešte 2.a 3. trieda Za hrdinstvo a 6.Víťazný vojnový kríž

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Uto Mar 12, 2013 7:17 pm
od ondras

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Str Mar 13, 2013 7:46 pm
od Roman
Ako na DW pisal milosj , tento konvult som tiez videl na armyburze par rokov dozadu ale bol komplet, bohuzial majitel chcel zan nekrestanske peniaze a tie som nemal a nemam, taktiez som mu pisal ze taketo veci patria do muzea, popripade predat to len ako celok ale on čo sa tyka tohto k tomu nemal ziadny vztah...

ako vidim nedopadlo to najlepsie a vela veci zmizlo, ak to este v maili najde hodim sem foto ako to vyzeralo povodne

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Ned Mar 17, 2013 4:49 pm
od SFS
Bohuzial komplet je rozdrobeny.. ale dost velku cast ma nas clen SFS, takze je v dobrych rukach. Rumunske vyznamenanie skoncilo v muzeu SNP. Nemecke vyznamenia ostali u majitelov, lebo za to chceli strasne velke peniaze a nikto nebol ochotny im za to tolko dat..takze k tomu. Ale v zbierkach je to jasne zaznamenane ako pozostalost po slov. pilotovi, takze povod sa nestratil, len trochu rozdrobil.
P

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Ned Mar 17, 2013 9:02 pm
od milosj
Len trochu rozdrobil??? To je dobrí for. Ale už sme zas u toho čo už som niekde spomenul.Muzea čakaju že im niekto niečo daruje,alebo ked kupuju,tak aby sa na tom pracovníci muzea dobre ešte nabalili. Prečo po to nešlo múzeum? Ved pre nich to nemože bit nezaplatitelné,ako pre nejakeho jednotlivca?

Re: Velká zajímavost na Detektorwebu

PoslaťNapísal: Pon Mar 18, 2013 9:27 pm
od sefit
Roman píše:Ako na DW pisal milosj , tento konvult som tiez videl na armyburze par rokov dozadu ale bol komplet, bohuzial majitel chcel zan nekrestanske peniaze a tie som nemal a nemam, taktiez som mu pisal ze taketo veci patria do muzea, popripade predat to len ako celok ale on čo sa tyka tohto k tomu nemal ziadny vztah...


mozem sa opytat, co za to ten clovek vtedy, ked to bolo este kompletne, pytal?

Not able to open ./cache/data_global.php