Dotaz na vedenie SIGNA

Dotaz na vedenie SIGNA

Poslaťod k6i6t6o » Štv Júl 26, 2012 6:07 pm

S týmto blogom by som sa chcel obrátiť na kolegov, ktorí zohrávajú hlavnú úlohu v časopise SIGNUM. Celý text chcem smerovať ako prezentáciu a prosbu. Nič osobné a nevrelé.

V jednej téme sa dosť horlivo rozpútala téma ohľadom literatúry a časopisu SIGNUM. Súhlasím s názorom, že literatúra je podstatná. Zbieraniu sa venujem len pár rokov, ale hneď som si zadovážil literatúru v jazyku, ktorému rozumiem. A bolo jej strašne málo. Preto ma možnosť odoberať SIGNUM teší. Pred rokom som si zakúpil aj staršie voľné čísla. Každá informácia z faleristiky je dobrá, ale pravdu povediac, ako zástanca RU faleristiky som tam z tejto oblasti nenašiel skoro nič. Narážam totiž na to, že väčšia časť tejto promlematiky bola už písaná a konkrétne tie čísla sú nedostupné. Chcem sa teda prikloniť ku kolegom, ktorí tiež zbierajú len krátko a poprosiť o to, či nemôže dôjsť k dotlačeniu, hlavne piatej rady. Ak je s tým problém, určite by nám stačila aj elektronická verzia. Myslím, že by sa našlo viacero záujemcov o kúpu týchto čísel.
Ďakujem za pochopenie ;)
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Dotaz na vedenie SIGNA

Poslaťod faleristika » Štv Júl 26, 2012 6:39 pm

Nabídka starších čísel je nově uvedena v rubrice "Časopis SIGNUM"-
S poztdravy "faleristika".
faleristika
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 5:29 pm

Re: Dotaz na vedenie SIGNA

Poslaťod SFS » Štv Júl 26, 2012 11:15 pm

Super, rovnako mozeme dat info aj na nasu hlavnu stranku: www.sfs.sk v sekcii publikacie, kde je Signum rovno v ponuke na objednavku.
SFS
Site Admin
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 23, 2011 5:02 pm
zameranie / specialization: Slovenska republika 1939-1945, RU,
Ceskoslovensko 1945-1989
sFs: predseda


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron
Not able to open ./cache/data_global.php