Pár RU vyznamenaní

tu sa môžete pochváliť - toto fórum je viditelné pre každého

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod Altmann » Štv Jan 22, 2015 1:19 pm

Nejsem nijak bystrý pozorovatel, ale asi to bude pravda, více mně ale záleží na tom, aby se opět nenapálil další z našich kolegů a přátel. :idea: Děkuji.
Obrázok užívateľa
Altmann
 
Príspevky: 5154
Registrovaný: Sob Jan 21, 2012 7:59 am
sFs: sympatizant

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod k6i6t6o » Pia Jan 23, 2015 11:31 am

Som rád za diskusie na našich stránkach. Človek sa z toho môže veľa naučiť a preto ďakujem starším a skúsenejším kolegom. Mal by som len takú technickú poznámku. Už dávnejšie som to chcel pripomenúť, len som vždy zabudol :) Bolo by dobré, ak by sme si zvykli nahrávať obrázky na iný server, namiesto priameho nahrávania na naše fórum. Napríklad http://img.janforman.com/ Prečo to chcem preferovať? Podľa mňa je na škodu ak sú k dobrej diskusii pridané malé obrázky, ktoré sa nedajú rozkliknúť a nedá sa tak daná vec pozornejšie preskúmať. Je mi jasné, že pridanie veľkého obrázku, by zas zahlcovalo kapacitu fóra. Na externý server môžme nahrať veľký obrázok, ktorý sa dá detailne preskúmať. Na server, ktorý som sem pridal som nahrával obrázky cca pred 4 rokmi a stále tam sú. Neberte to prosím ako kritiku, ale myslím, že by to bolo bohaté obrázkové doplnenie veľmi zaujímavých diskusií.
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod Altmann » Pia Jan 23, 2015 6:49 pm

Jojo, výtečná myšlenka, ale jsou zde lidé (jako např. jáááá), pro které je technika stále neprobádané. No požádám pana Považana o dálkové studium. Myslím, že jste to směřoval k moji maličkosti. :mrgreen: :ugeek:
Obrázok užívateľa
Altmann
 
Príspevky: 5154
Registrovaný: Sob Jan 21, 2012 7:59 am
sFs: sympatizant

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod k6i6t6o » Sob Jan 24, 2015 4:45 pm

Neberte to prosím ako kritiku a nemyslel som to konkrétne na Vás. Všimol som si to, že viacerí kolegovia priadávajú fotky priamo na fórum v malých rozmeroch a to je myslím na škodu. Snáď v tom nikto nebude hľadať kritiku. Na druhej strane aj malá fotka lepšia ako žiadna ;)
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod teodor » Ned Jan 25, 2015 7:10 pm

obrázky sú sem dávané napriamo z jedného podstatného dôvodu, a to že z externých úložíšť obrázky po čase zmiznú a my potom máme príspevky bez obrázkov úplne...

takže tak... :D
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod k6i6t6o » Ned Jan 25, 2015 11:28 pm

Aký je ten čas? Pretože ako som spomínal, obrázky ktoré som nahrával pred cca 4 rokmi sú na mnou priloženom externom úložisku stále :) resp. môže sa obrázok pridať cez externé úložisko vo väčšom formáte a z obavy pred stratou, sa môže v malom formáte pridať duplicitne aj priamo na fórum. Ale možno je to len môj pocit (som technik a keď o niečom čítam, rozoberám, skúmam,..tak si to potrebujem ochytať alebo minimálne dôkladne popozerať) :D Ja tu nechcem nikoho kritizovať, nikoho učiť novým zvykom, len som myslel, že by to stálo za uváženie.
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod Razputin » Uto Feb 16, 2016 7:40 pm

Zdravím, dlouho žádný obrázek, tak se souhlasem svého kolegy zde prezentuji něco málo z jeho "milášků". Ten Štěpánek je sice takový zvláštní (ten smalt je nějak moc světlý) ale měl jsem ho v ruce a je puncován "DIANA". Takže bych asi řekl, že to je nositelská kopie, výrobcem neznačeno. Hvězda komtura FJO je VM, Leopold je FR v obdélníku, Komtur FJO je GR, EK je Bachruch a bohužel rytíře FJO se nám určit nepovedlo, protože nemá původní kroužek.
Prílohy
RU.jpg
RU.jpg (250.94 KiB) Zobrazené 7276 krát
Razputin
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Feb 15, 2016 10:57 am
Bydlisko: Liberecký kraj
zameranie / specialization: Zabývám se Rakousko-Uherskou a součastnou českou faleristikou

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod J67L » Str Feb 17, 2016 3:35 pm

Pěkný den , dovoluji si také připojit něco ze sbírky . Jde o originální ražbu ve zlatě .
Prílohy
002e.jpg
FJO
002e.jpg (104.36 KiB) Zobrazené 7262 krát
J67L
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Feb 07, 2015 8:14 pm

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod Fidelius » Pia Feb 19, 2016 8:58 am

Řád FJI miluji - není co dodat, prostě nádhera !!
Fidelius
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Máj 06, 2014 6:00 am
zameranie / specialization: faleristika

Re: Pár RU vyznamenaní

Poslaťod k6i6t6o » Str Mar 02, 2016 7:11 pm

Rád by som sa podelil o dávnejší prírastok. Myslím, že viacerým kolegom je medaila štátnej ceny za chov koní dobre známa. S nemeckým alebo českým opisom. Prípadne duálnym česko/nemeckým opisom. Pridávam však túto medailu s chorvátskym opisom. Robí mi veľkú radosť :D :D
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Osobné zbierky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron
Not able to open ./cache/data_global.php