Vianoce a iné sviatky

Vianoce a iné sviatky

Poslaťod charon » Sob Feb 25, 2012 8:11 pm

Odoslané: Pi Dec 24, 2010 8:22 am

Naše fórum zažíva prvé Vianoce tak mu želám veľa členov a veľmi veľa kvalitných a odborných príspevkov vám samozrejme veľa zdravia a hodne nových prírastkov do zbierok tak šťastné a veselé
charon
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Ned Jan 22, 2012 2:02 pm
sFs: riadny člen

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod teodor » Sob Feb 25, 2012 8:12 pm

Odoslané: Pi Dec 24, 2010 12:14 pm

Obrázok

Pridávam sa k Charonovi a želám Vám všetkým šťastné a veselé sviatky a hlavne krásne zbierkové prírastky pod stromčekom!!!
:)
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod k6i6t6o » Sob Feb 25, 2012 8:13 pm

Odoslané: Pi Dec 24, 2010 2:03 pm

Napodobne, prajem Vám všetkým šťastné a veselé Vianoce a v Novom roku všetko dobré (hlavne originálne) :lol:
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod teodor » Sob Feb 25, 2012 8:13 pm

Odoslané: Pi Dec 31, 2010 5:39 pm

priatelia

máme tu prvý Silvester na našom fóre. Je to čas keď sa zvykne rekapitulovať a ďakovať - a presne to mám teraz v úmysle aj ja.

Naše fórum funguje iba tri mesiace, napriek tomu sa celkom sľubne rozbieha a napriek zatiaľ neveľkému počtu aktívnych užívateľov tu už máme 331 príspevkov v 92-ch témach. Myslím si, že za takú krátku dobu to nie je zlé :D
Za to ako dnes naše fórum vyzerá, a že sa tak sľubne rozvíja patrí vďaka predovšetkým VÁM. Preto sa Vám všetkým chcem poďakovať za vašu prácu na budovaní fóra ako aj vašu podporu pri jeho tvorbe a zaželať Vám čo najúspešnejší rok 2011 a to tak v súkromnom, tak zberateľskom živote. Dúfam, že sa tu takto o rok znovu spolu stretneme v minimálne rovnakej zostave, lebo ste super partia a som rád, že sa na tvorbe tohto fóra podielam práve s vami :)


Ako zvláštne poďakovanie za vašu prácu a podporu som sa rozhodol udeliť každému, kto do tejto chvíle prispel do fóra minimálne piatimi príspevkami medailu za statočnosť - niekomu sa to možno bude vidieť zvláštne, že rozdávam medaile tak "lacno", ale ja osobne si myslím, že naskočiť do idúceho vlaku nie je nijaké umenie - ale rozbehnúť ten vlak je niečo, za čo si človek určite odmenu zaslúži. No a ja pevne verím, že za posledné tri mesiace sme ten náš vlak úspešne rozbehli......
na druhej strane sľubujem, že získať túto medailu v budúcnosti už nebude ani zďaleka také jednoduché.... ;)
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod teodor » Sob Feb 25, 2012 8:14 pm

Odoslané: Ne Sep 04, 2011 6:15 pm

zdravím Vás priatelia

neviem koľký ste to zaregistrovali, ale dnes tu máme prvé výročie našeho fóra....
:)

je to už rok čo sa tu stretávame, vymieňame si skúsenosti a poznatky, chválime sa svojimi prírastkami a tešíme sa spoločne z nášho krásneho koníčka. Chcel by všetkým poďakovať za čas, ktorý to s nami strávil a za všetky vedomosti s ktorými sa tu s nami podelil.....
Dúfam, že sa tu budeme aj naďalej stretávať a že sa naše fórum bude rozvíjať aj naďalej tak sľubne ako doteraz :)



pre tých najaktívnejších, s najväčším počtom príspevkov som pripravil malé poďakovanie vo forme novej dekorácie, ktorá sa už čoskoro objaví v ich profile....
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod k6i6t6o » Sob Feb 25, 2012 8:15 pm

Odoslané: Po Sep 05, 2011 9:21 pm

Som rád, že môžem pôsobiť v komunite mne podobných "pacientov" (ospravedlňujem sa za výraz, ale niekedy je zberateľstvo riadna choroba :lol: :D ). Fóru a nám všetkým prajem veľa náučných príspevkov, rozrastanie sa zbierok a z momentálne 137 registrovaných užívateľov, väčšie množstvo aktívnych kolegov :)
k6i6t6o
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Str Sep 07, 2011 5:48 pm
Bydlisko: Brezno - okolie
sFs: riadny člen

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod Altmann » Pon Feb 27, 2012 7:08 pm

Odoslané: St Dec 21, 2011 10:17 am

Pour Feliciter 2012

Všem přátelům a kolegům! Altmann

Obrázok
Obrázok užívateľa
Altmann
 
Príspevky: 5154
Registrovaný: Sob Jan 21, 2012 7:59 am
sFs: sympatizant

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod faleristika » Pon Feb 27, 2012 7:12 pm

Odoslané: St Dec 21, 2011 6:53 pm

Klidné Vánoce a vše nejlepší do roku 2012

přeje "faleristika" Brno

Obrázok
faleristika
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 5:29 pm

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod raadyjo » Pon Feb 27, 2012 7:15 pm

Odoslané: Št Dec 22, 2011 10:10 am

Já přeji všem také pohodové přožití vánočních svátků a v novém roce hlavně zdraví a nezkalenou mysl.

Obrázok
raadyjo
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pia Feb 03, 2012 6:09 pm

Re: Vianoce a iné sviatky

Poslaťod zugar » Pon Feb 27, 2012 7:17 pm

Odoslané: Št Dec 22, 2011 8:31 pm

Příjemné Vánoce a pevné zdraví v roce 2012
všem kolegům přeje
zugar

Obrázok
zugar
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Str Jan 18, 2012 11:01 am

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron
Not able to open ./cache/data_global.php