Odkazy pre Admina

Odkazy pre Admina

Poslaťod teodor » Uto Mar 13, 2012 9:02 pm

Odoslané: So Sep 04, 2010 4:13 pm

na tomto mieste mi môžete napísať vaše postrehy a návrhy a ja sa budem snažiť ich uvádzať do praxe. Takže - teším sa na našu spoluprácu :D
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod teodor » Uto Mar 13, 2012 9:03 pm

Odoslané: So Sep 18, 2010 7:21 pm

Chcel by som vás všetkých informovať, že som do profilu vložil položku "zameranie". Do tejto položky môžete napísať, akej oblasti sa venujete, aby to mohol každý užívateľ jednoducho vidieť - táto položka sa zobrazuje aj vo vašom profile pri každom príspevku :)
momentálne je to nastavené na 20 znakov, ak by niekto potreboval viac, nech sa ozve :D
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod Altmann » Uto Mar 13, 2012 9:04 pm

Odoslané: Ne Sep 19, 2010 11:29 am

Teodor píše:presne tak :D


Hezký den ,
já se jen pokouším o první nesmělý kontakt. Po technické stránce mi to zatím nejde , ale chtěl bych poděkovat za snahu vytvořit pěkné ( Slovenské ) stránky , kde se mohou faleristé virtuálně setkávat, radit a chválit . Pokusím se časem také pochlubit nějakým materiálem , který by Vás mohl zaujmout . Faleristika je řešena i na http://www.valka.cz , ale to neznamená , že zde budeme pasivní . Přimlouval bych se , aby každý i bez příhlášení měl možnost přístupu na tyto stránky . Jsou i tací netechnici ,kteří některé přihlášení prostě nezvládnou . Váš kolega Altmann

______________________________________________________________________________________

Naposledy upravil Teodor dňa Ne Sep 19, 2010 1:24 pm, celkovo upravené 2 krát.
príspevok presunutý z dôvodu prehľadnosti fóra
Obrázok užívateľa
Altmann
 
Príspevky: 5154
Registrovaný: Sob Jan 21, 2012 7:59 am
sFs: sympatizant

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod teodor » Uto Mar 13, 2012 9:06 pm

Odoslané: Ne Sep 19, 2010 1:21 pm

Altmann píše:Přimlouval bych se , aby každý i bez příhlášení měl možnost přístupu na tyto stránky . Jsou i tací netechnici ,kteří některé přihlášení prostě nezvládnou . Váš kolega Altmann


Vítam Vás na našom novom fóre a teším sa na spoluprácu :)
Prístup na stránku má momentálne každý, len nemôže prispievať. Ale môžem sprístupniť napr.volnú diskusiu alebo ešte lepšie poradné fórum tak, aby do nich mohli prispievať aj neregistrovaný užívatelia. Do ostatných fór, by som im prístup na prispievanie nedával, aby sme vedeli s kým vlastne diskutujeme....
Ďalej tu máme niektoré fóra, o ktorých nechcem, aby boli verejne prístupné - zatiaľ je to napríklad "galéria kópii" a "osobné zbierky" v kategórii rakúsko-uhorsko, prístupné iba členom skupiny či samostatné fórum "osobné zbierky", ktoré je viditeľné len pre registrovaných užívateľov.
Žiaľ doba je taká, že by som veľmi nerád riskoval možné zneužitie niektorých informácii, prípadne podával falzifikátorom návody ako vylepšiť svoje výrobky. Ohladne sprístupnenia témy "osobné zbierky" prebieha hlasovanie, ktorého sa môže zúčastniť každý registrovaný užívateľ a ja sa podriadim väčšine. Pre tých, ktorý nechcú svoju zbierku zverejňovať úplne máme v sekcii Rakúsko-Uhorsko podobnú tému s trvale obmedzeným prístupom

Každopádne, fórum sa neustále buduje a vylepšuje a ako som písal už na začiatku, chcem ho vybudovať tak, aby vyhovovalo predovšetkým jeho užívateľom, s minimálnou cenzúrou (nejaké vulgarizmy či osobné útoky tu ale trpené nebudú), takže o každom nápade môžeme diskutovať, prípadne hlasovať a ak sa stretne s pozitívnym ohlasom, zavediem ho do praxe ;)
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod raadyjo » Uto Mar 13, 2012 9:07 pm

Odoslané: Št Feb 23, 2012 7:46 pm

Probůh, smažte někdo ty cyzojazyčný nesmyslný sračky, co se nám tu nějak začali množit :x
raadyjo
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pia Feb 03, 2012 6:09 pm

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod teodor » Uto Mar 13, 2012 9:08 pm

Odoslané: Pi Feb 24, 2012 9:56 pm

vždy keď narazíte na ten spam dajte mi vedieť - pre rýchlejšie riešenie mi rovno pošlite link.
už som vymazal všetko čo som našiel a dal ban na všetky maily z ktorých sa ten hajzlík registruje.... ak narazíte na nové, budem v tom pokračovať....
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady

Re: Odkazy pre Admina

Poslaťod teodor » Uto Mar 13, 2012 9:13 pm

Chcel by som všetkých informovať, že vzhľadom na množiace sa sa spamové útoky na fórum, som sa rozhodol pre mimoriadne sprísnené podmienky registrácie

momentálne už nie je možné sa na fórum registrovať automaticky, členstvo podlieha schváleniu administrátorom fóra. Ako pomôcka pri rozhodovaní mi má slúžiť nová povinná položka v profile, ktorú som tam nastavil - otázka, prečo sa chcem stať členom fóra

už registrovaných členov sa zmena týka iba okrajovo - v prípade, že si budete chcieť vykonať nejakú zmenu v profile, fórum bude od Vás žiadať vyplnenie odpovede. V tomto prípade už o nič nejde, je v podstate jedno čo tam napíšete - na funkčnosť Vašeho profilu to už nemá žiadny vplyv ;)
VIRIBUSObrázok UNITIS
Obrázok užívateľa
teodor
Site Admin
 
Príspevky: 800
Registrovaný: Pia Sep 16, 2011 3:36 pm
Bydlisko: Felvidék (Slovensko)
zameranie / specialization: r.u. monarchia
manévrové medaile
hasičské dekorácie
sFs: člen rady


Späť na Informácie o fóre

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron
Not able to open ./cache/data_global.php