Aukce A. Thies

Sem môžete vkladať informácie o výstavách, zaujímavých expozíciách, termínoch aukcii rôžnych aukčných domov, konferencii a iných zaujímavých akcii, ktoré súvisia s faleristikou. Prosím predmet vždy začať dátumom, kedy akcia začína, prípadne aj končí

Re: Aukce A. Thies

Poslaťod SFS » Sob Jan 05, 2013 2:11 pm

Ja tiez len poviem svoj osobny nazor.
Na 90% si myslim ze ten MVK s briliantmi nie je v poriadku. Ako hovori sefit, bolo avizovane ze MVK s briliantmi bude v Dorotheu, nic tam nebolo. Je velka pravdepodobnost ze tam nieco nie je v poriadku. Poplatky su skoro rovnake..a v dorotheu je vacsi zaujem o RU ako v Nemecku, pochopitelne. Dalsi zadrhel je popis. Je logicke ze ak chcem nieco predat co najlepsie, uvedime presne kolko bolo kusov, co pri tomto pripade je nad Slnko jasnejsie, ako aj pise sefit, pri tolkych kusov je dost podozrive ked nevedia komu bol udeleny. Dalsi otaznik. Mna by zaujimala aj originalita MTO, posledne aukcie ma vzdy MTO...az sa mi nechce verit ze vsetky su original. Ten naposledy som a dopocul ze bol falzum, rovnako ako bolo falzum aj rad sv. stefana, bola to velmi spickova praca z madarska, smalty boli pekne, len bol problem ten ze koruna bola odlievana, a biely kriz bol z plastu a nie zo smaltu... a tiez tam bol taky chaby popis...Treba si davat velky pozor na vsetky aukcie. Aj v Dorotheu je vela falzifikatov.
SFS
Site Admin
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 23, 2011 5:02 pm
zameranie / specialization: Slovenska republika 1939-1945, RU,
Ceskoslovensko 1945-1989
sFs: predseda

Predchádzajúci

Späť na Výstavy a akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron
Not able to open ./cache/data_global.php